Bir Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet 1 – bir haftada 5 kilo verdiren diyet
Diyet

Bir Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet

Fazla kilolarınız sizin için problem oluşturmaya başladıysa, günlük enerjinizi kaybettiğinizi düşünüyor ve halsizlik hissediyorsanız, hayatınızda yeni bir adım atmanız gerekmektedir. Bu adım ile beraber vücudunuz hafifleyecek ve kendinizi daha mutlu, daha enerjik hissedeceksiniz. Öyleyse fazla kilolardan kurtulmak isteyenler, uygulanamayacak diyetleri unutun. Ağır ağır diyetler, uygulanamayacak diyetler vücudunuzda daha fazla hasara yol açabilir. Bu sebepten ötürü Bilgi Şefi olarak sizlere uygulanabilirliği daha kolay olan, herkesin uygulayabileceği diyet yöntemlerini paylaşıyoruz. Bir haftada 5 kilo verdiren diyet listesi şimdi sizlerle…

Bir Haftada 5 Kilo Verdiyen Diyet Listesi

  • 4 adet hurma
  • 1 kase yoğurt
  • 3 yemek kaşığı yulaf ezmesi

Yulaf ezmesini, bir kase yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Bu listede ki menüyü öğlen yemeği yerine kullanabilirsiniz. Sabah domates, peynir, açık çay, zeytin, salatalık ile kahvaltı yapın ve öğlen bu listeyi uygulayın. Bir haftada vücudunuzda ki fazla yağların eridiğine şahit olun. Bunun yanısıra bol bol su içmeyi de unutmayın.

Hurma ; metabolizmayı düzenler. Vücudunuzun şeker oranını dengeler. Güçlü bir antioksidandır.

Yoğurt ; metabolizmayı hızlandırır ve bununla birlikte yağ yakımını hızlandırır.

Yulaf ; vücudu tot tutar. Açlık hissini azaltır. Mükemmel bir fosfor deposu olan yulaf kalsiyum, demir, magnezyum, sodyum ve bakır içermektedir.

Bilgi Şefi

Bilgi Şefi, düzensiz ve güvenilir olmayan aşırı bilgi kirliliği içeren sanal aleme; doğru, ilkeli, güvenilir ve sırf görüntülenme almak için yalan yanlış, denenmemiş bilgileri paylaşmayacak bir vizyonla insanlığa hizmet için yola çıkmış bir projedir. Siz de bu projede kendinize dair, bedensel ve zihinsel gelişiminize dair bir çok içerikle keyifli vakitler geçireceksiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...