diş beyazlatma
Sağlıklı Yaşam

Doğal Yollarla Diş Beyazlatma

Doğal Yollarla Diş Beyazlatma

Dişlerin beyazlaması için diş macunları tek başına yetersiz kaldığı aşikardır. Doğal yollarla dişlerimizi beyazlatma çok kolay aynı zamanda pratiktir. Sizinle paylaşacağımız yöntemi harfiyen uygulayarak inci gibi dişler elde edebilirisiniz, inci gibi beyazlatabilirsiniz.

Bilgi Şefi araştırmayı ve sorgulamayı çok sever ayrıca siz değerli ziyaretçilerimizi memnun edecek sonuçlar bulmak için daha gayretli çalışır. Bilgi Şefi Doğal Yollarla Diş Beyazlatma yöntemlerini itina ile irdeleyerek kesin ve hızlı sonuçlar verecek beyazlatma yöntemlerini siz değerli ziyaretçileri ile paylaşıyor.

Doğal Yollarla Diş Beyazlatma Yöntemleri

1- Limonun önemli bir yere sahip olduğu bir diş beyazlatma yöntemidir. Limon kabuğunun iç kısmı ile dişler ovulursa daha  beyaz dişlere sahip olunur.

2- Yarım çay kaşığı karbonat, 5 damlalık limon sıkıyoruz, yarım çay kaşığı tarçın, göz kararı zeytinyağı karıştırılarak diş fırçası üzerine alınır ve dişler 5 dakika boyunca fırçalanır. 1 ay süreyle günde 1 kere kullanıldığında dişlerin beyazladığı görülür.

3- 1 tane orta boy çilek ezilir ve diş fırçası yardımıyla az miktar alınarak dişler fırçalanır. Dişlerin beyazlamasını sağlayan bu formül 20 gün uygulanır. (özellikle bu yöntem  sayesinde 20 gün sonunda dişlerinizin belirgin şekilde beyazladığı farkedilecektir. )

4- Yarım çay kaşığı tuz ve 1 çay kaşığı limon karıştırılır. Elde edilen karışımdan bir miktar fırçaya sürülerek dişler fırçalanır. Tuz ve limon karıştırıldığında  bize doğal bir diş beyazlatma fırsatı sunar.

5- 1 tane muz kabuğunun beyaz kısmıyla dişler ovulur ve durulanır. Dişlerinizin eskisinden daha beyaz olduğunu göreceksiniz.

6- Portakal kabuğu limon kabuğu ile aynı etkiyi yaratan diğer bir doğal tedavi yöntemidir. Portakal kabuğunun beyaz kısmı ile dişlerinizi ovarak beyaz dişler elde edebilirsiniz.

Doğal Yollarla Diş Beyazlatma Yöntemleri
Doğal Yollarla Beyazlatma Yöntemleri

Yukarıda istediğinize ve imkanlarınıza göre iki yöntem seçip sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere dişlerinizi fırçaladığınız takdirde mutlaka netice sizi memnun edecektir. Lakin bazı insanların dişlerin öz renkleri sarımtırak olabilmektedir. Böyle insanların öz renklerinden dolayı beyazlamadığını düşünmeleri yanlıştır. Belki beyaz dişler elde edemeyebilirler lakin diş sağlıklarını iyi yönde etkilemektedir bu yöntemler. Bilgi Şefi sizin için araştırmaya devam ediyor. Bilgi Şefini  tekrar ziyaret etmenizi ve diğer sağlık makalelerinizi okumanızı şiddetle tavsiye ederiz hoşça kalın….

doğal yollarla diş beyazlatma yöntemleri
doğal yollarla beyazlatma yöntemleri

Bunlar da hoşunuza gidebilir...