Ev Yapımı Maske Sivilcelerden Kurtulun
Cilt Bakımı

Ev Yapımı Maske Sivilcelerden Kurtulun

Sivilcelere doğal çözüm yöntemlerini sizin için araştırıyoruz ve bulduğumuz bir doğal yöntem olan ev yapımı maske , sivilcelerde oldukça etkili. Sivilceler, hem gençler hem de yetişkinler için büyük bir sorun kaynağıdır. Sosyal, iş ve kişisel yaşamda ciddi bir engel teşkil edebilir. Artık mağazalardan pahalı pahalı satın alınan ürünlere veya reçeteli ilaçlara servet harcamanıza gerek yok! Ev yapımı güzelleştirici yüz maskesi, Zerdeçal’ın da etkisiyle tüm sivilcelerinizi yok eder ve cildinizi sihir gibi gençleştirir!

Sivilce Ölü Deri ve Siyah Nokta Panzehiri: Yoğurt Maskesi

Zerdeçalın cildinizi parıldatmak ve temizlemek söz konusu olduğunda harikalar yaratabileceğini biliyor muydunuz? Yoğurtla bir araya getirildiğinde ve bir macun haline getirildiğinde kullanılan bu doğu baharatı, sivilce oluşumuna sebep olan sivilceleri yok ederek ve aynı zamanda ciltteki aşırı yağı gidererek, sivilceye maruz kalan bölgeye uygulandığında sivilce iltihabını hafifleten parlak bir yüz maskesi oluşturur.

Ev Yapımı Cilt Maskesinin Hazırlanışı

  1. Zerdeçal
  2. Sade Yoğurt
  3. Karışımı sürmek için fırça veya hasta eldiveni
  4. Islak mendil veya alkollü herhangi bir temizleyici

Bu büyülü yüz maskesini hazırlamanız için ihtiyacınız olan şey zerdeçalı, sade yoğurt ile karıştırmak ve  yüz paketi fırçası ile maskeyi uygulamak ve daha sonra ıslak mendil ile maskeyi temizlemek.

Zerdeçal ve Yoğurtun Cilt Üzerinde Etkileri

Hindistan’da yüzyıllar boyunca cildi aydınlatmak, parlatmak ve ışıltılı yapmak için gelinler tarafından kullanılır. Zerdeçal, olağanüstü iltihap önleyici, anti-septik, antibakteriyel ve yaşlanma karşıtı özelliklerine sahiptir ve sivilce ile mücadelede ve sivilcenin görünürlüğünü azaltmada çok etkilidir. Öte yandan, B vitaminleri ve çinko bakımından zengin olan yoğurt, cildi yağlarken ve beslerken, aynı zamanda derinlemesine temizleyen gözenekleri temizleyerek yumuşak, pürüzsüz ve esnek kalmasını sağlar.

Şimdi Facebook ve Twitter hesaplarımızı takibe alın ve yeni paylaşımlarımızdan anında haberdar olun 🙂

Ev Yapımı Maske Sivilcelerden Kurtulun
Ev Yapımı Maske Sivilcelerden Kurtulun

Bilgi Şefi

Bilgi Şefi, düzensiz ve güvenilir olmayan aşırı bilgi kirliliği içeren sanal aleme; doğru, ilkeli, güvenilir ve sırf görüntülenme almak için yalan yanlış, denenmemiş bilgileri paylaşmayacak bir vizyonla insanlığa hizmet için yola çıkmış bir projedir. Siz de bu projede kendinize dair, bedensel ve zihinsel gelişiminize dair bir çok içerikle keyifli vakitler geçireceksiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...