Saç Dökülmesine Son 1 – öne çıkan görsel
Saç Bakımı

Saç Dökülmesine Son

Saç Dökülmesine Son

     Başlığı ilk gördüğünüzde mutlaka “tedavisi var madem neden bu kadar çok saçı dökülmüş (kel) insan var” diyebilirsiniz. Evet etrafımızda bu kadar çok saç dökülmüş, saç dökülmesinden şikayetçi insan var fakat onlar mucizevi yöntemden henüz haberdar değiller. Bu yöntem ile dökülen saçların yerine yeni saçlar çıkacağını asla iddia etmiyoruz bu bir saç bakım yöntemidir. Lakin mevcut saçlarınızın köklerini optimum düzeyde güçlendiriyor ve besliyor. Bu söyleyeceğimiz yöntem ne tıp kitaplarında nede aktarların camlarında yazar. Bu yöntem dedeme dedesinden ona da dedesinden…  miras kalmıştır.  Yöntemimiz taze ceviz suyuyla saçlarımıza masaj yapmaktır. Sizi temin ederim pişman olmayacaksınız.

Saç Dökülmesine Son 2 – galeee

  Malzemeler

  • Taze toplanmış Yeşil ceviz ( 1 kilo)
  • 4 litre su ( şebeke suyu olmamalıdır.)
  • Havlu ya da kumaş (başınızı sarmak için)

Ceviz Suyu Kürü Hazırlanışı

Saç dökülmesine son verecek formülümüzü uygulamak için öncelikle ağaçlardan yeni toplanmış yeşil kabuklu cevizimizi ufak bir bıçakla tek tek çiziyoruz. Bıçakla çizmek önemlidir lütfen savsaklamayınız, aksi takdirde saç dökülmesine son verecek yöntemimiz etkili olmayabilir. Ardından 4 litre suyumuz ile birlikte cevizlerimizi kaynamaya bırakıyoruz. Su kaynadıktan sonra ocağımızın altını kısıyoruz ve kısık ateşte cevizler özünü verip suyu simsiyah edene kadar kaynatmaya devam ediyoruz. (Bilgi şefi bir buçuk saat kadar kaynayan suyun saç dökülmesine son verecek formülün hazırlanması için yeterli görüyor.) Simsiyah olan ceviz suyumuzu demlenmeye bırakıyoruz bu esnada saçlarımıza uygulayabileceğimiz sıcaklığa kadar suyun  demlenmesi için bırakıyoruz. Sonuç, saçlarımızı güçlendirecek saç dökülmesine son verecek saçlarımızı ipek gibi yapacak ceviz suyumuz hazır hale gelmiştir..

Saç Dökülmesine Son 3 – ceviz png

Uygulanışı

Dinlenen ceviz suyumuzu bilgi şefi ‘nin kılavuzluğunda saçlarımıza uygulayarak güçlü saçlar , ipeksi görünüm ve saç dökülmesine son verecek olumlu sonuçlarını elde edebileceksiniz.

  1. İlk olarak saçlarınızı ceviz suyuyla rahatça yıkamak için banyoya geçin başınızı ılık olan ceviz suyuna sokun.
  2. Başınız ceviz suyunda iken saç köklerinizi elinizle usulca sıvazlayın ve masaj yapın.  Acele etmeyin saç derinize işleyene kadar devam edin.
  3. Ardından altınıza bir kap koyun ve yakınınızdaki birinin yardımıyla saçlarınızı yavaşça ceviz suyuyla yıkayın, saçlarınızdan akan sular altınızdaki kapta biriktirin.
  4. Altınızdaki kapta biriken suya tek seferlik kullanacağınız havluyu sokun, havluyu epeyce çimdirdikten sonra başınıza sarın ve böyle 1 saat kaldıktan sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Bu yöntem ve bu formül sayesinde bilgi şefi sizi saç dökülmelerinden , güçsüz ve soluk saçlarından kurtarıyor. Ayda bir kere uygulayabileceğiniz bu yöntemle ile saç dökülmesine son , güçlü saç kökleri ve ipeksi görünüm elde edeceksiniz. Saç bakımı için bu yöntemi lütfen deneyin bilgi Şefi sizin güzel saçlara kavuşmanızı diliyor.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...